Murawski-Bus - Usługi transportowe

Przewóz osób Wrocław

Przewóz osób wymaga od przewoźnika uzyskania odpowiednich uprawnień i zachowania maksimum bezpieczeństwa podczas jazdy. Pasażerowie muszą wiedzieć, że w każdej sytuacji są bezpieczni i dojadą do celu na czas. Przewozy osób we Wrocławiu organizowane są przez naszą firmę w pełni sprawnymi technicznie, wygodnymi busami.

Komfortowe przewozy krajowe

Podróżowanie nie musi oznaczać niewygody, zwłaszcza jeśli skorzystacie Państwo z usług Murawski Bus z Wrocławia. Organizujemy od lat przewozy osobowe na terenie kraju. We Wrocławiu posiadamy swoją siedzibę i stamtąd koordynujemy pracę naszych kierowców. Przewozy busami mogą być wykorzystywane w różnych sytuacjach - przez przedsiębiorców do stałego, regularnego transportu pracowników do zakładu pracy lub incydentalnego transportu na imprezy firmowe czy szkolenia. Osoby prywatne korzystają z naszych usług również przy organizacji wycieczek czy przewozów na wesela i inne ważne wydarzenia.

Bezpieczne przewozy międzynarodowe

Naszej firmie można powierzyć również usługi transportu dla osób prywatnych i grup zorganizowanych poza granicami kraju. Murawski-Bus ma w swojej ofercie międzynarodowe przewozy osób, a nasze usługi są na tyle szerokie, że można je bezproblemowo dostosować do potrzeb każdego klienta. Obsługujemy przy wykorzystaniu naszych busów wycieczki szkolne, delegacje, transport na lotnisko i z lotniska, organizowane prywatnie wczasy i szkolenia firmowe. Mogą to być przejazdy jednodniowe, albo zakrojone na szerszą skalę, np. na kilka dni. Wszystko jest kwestią dogadania się z klientem co do zakresu usługi i jej ceny.

Gwarantujemy:

 

Obsługujemy :

 

Ceny :
Każdy wyjazd krajowy i zagraniczny kalkulowany i wyliczany jest indywidualnie w zależności od typu pojazdu, ilości przejechanych kilometrów, dni pobytu oraz opłat ponoszonych w czasie trwania całego wyjazdu. W celu uzyskania bliższych informacji o ofercie prosimy o kontakt z nami. Dla stałych klientów firma oferuje rabaty i zniżki.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Adam Murawski

Masz pytanie? Zadzwon: 0601 783 982
Adam Murawski, Adres 54-403 Wroclaw, ul. Turecka 22
site by alcom